Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi. Stefan Wyszyński

przedszkole

11 czerwca 2018 21:36 | przedszkole

Dzień Mamy i Taty

28, 29 i 30 maja 2018r. w Punkcie Przedszkolnym w Mirczu odbyły się niezwykłe uroczystości. Wspaniałymi gośćmi byli Rodzice, dla których nasze dzielne przedszkolaki przygotowały artstyczne występy. Przedszkolaki z mocno bijącymi serduszkami zaprezentowały swoim bliskim programy artystyczne. Dzieci bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Za wspaniałe popisy przedszkolaki zostały nagrodzone brawami i radosnymi uśmiechami rodziców. Po występach przedszkolaki wręczyły swoim najbliższym własnoręcznie wykonane upominki. Było to szczególne spotkanie, któremu towarzyszyły niesamowite emocje. Uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty dostarczyły wszystkim wiele radości i szczęścia.

Dzień Mamy i Taty