Wyniki Konkursu Ortograficznego

KACPER BEDNARCZUK

Finalista Konkursu Ortograficznego w roku szk.2016\2017

SZKOŁA POWINNA BYĆ KUŹNIĄ, GDZIE WYKUWAJĄ SIĘ NAJŚWIĘTSZE HASŁA, PRZEPŁYWAĆ PRZEZ NIĄ WINNO WSZYSTKO, CO DAJE ŻYCIE”

J. Korczak

Dnia 28 lutego 2017r odbył się wojewódzki etap Kuratoryjnego Konkursu Ortograficznego, który zweryfikował wiedzę lubelskich uczniów szkół podstawowych.

Serdecznie gratulujemy uczniowi klasy VI a SZS w Mirczu – Kacprowi Bednarczukowi- uzyskania tytułu finalisty Konkursu Ortograficznego. Był On jedynym reprezentantem powiatu hrubieszowskiego, co jeszcze bardziej potwierdza fakt wysokiego poziomu edukacyjnego naszej szkoły. Takim samym osiągnięciem cieszył się Kacper również w ubiegłym roku.

Uczeń przygotowywał się pod kierunkiem pani Krystyny Bajerskiej.

Życzymy dalszych sukcesów!

Opublikowano: 10 kwietnia 2017 09:14