Występ naszych uczniów z okazji święta Trzech Króli

6 stycznia 2019 r. w Kościele im. Zmartwychwstania Pańskiego w Mirczu nasi uczniowie zgodnie z wieloletnią tradycją zaprezentowali jasełka. Cieszy fakt, że młodzież szkolna twórczo wpisuje się w polskie tradycje i zwyczaje. Mędrcy ze Wschody zachęcają nas, aby wyruszyć w drogę do Betlejem. Mimo mrozu i śniegu społeczność parafialna, księża, uczniowie wraz z rodzinami spotkali się, by przeżyć najbardziej optymistyczną historię świata, a mianowicie Boże Narodzenie przypomniane w inscenizacji.

Jasełka przygotowały panie: Ewa Kokowicz i Ewa Kot. Warstwę muzyczną opracował pan Rafał Piwkowski. Nad scenografią czuwały zaś panie: Beata Sapieja i Zdzisława Stefaniak.

Dziękujemy serdecznie także rodzicom, którzy zadbali o stroje i rekwizyty młodych artystów.

Opublikowano: 07 stycznia 2019 22:15