"Książę i Żebrak"

W dniu 11.01.2018r. uczniowie klasy Va, Vb i VI  w Hrubieszowskim Domu Kultury obejrzeli spektakl  ,,Książę i Żebrak” w wykonaniu aktorów z Wrocławskiego Teatru Edukacji.

Aktorzy przedstawili historię zamiany miejscami dwóch chłopców– żebraka Tomka Canty’ego  i księcia Edwarda. Każdy z nich chciałby sprawdzić, jak wygląda życie drugiego, jednak, gdy już dochodzi do zamiany, bohaterowie przekonują się, że wejście w życie innej osoby nie jest takie proste.  I to był poczatek wielu zabawnych i tragicznych wydarzeń.

Wyjazd zorganizowała pani: Krystyna Bajerska, a opiekę sprawowały: p. Gabriela Abramek i p. Bożena Dyrda.

Opublikowano: 16 stycznia 2018 20:20