"WESOŁA GWIAZDKA 2017"

Tradycyjne co roku SK Wolontariusza organizuje akcję pomocy potrzebującym o nazwie Wesoła Gwiazdka. W tym roku akcja była prowadzona od 15 listopada do 20 grudnia. Cieszymy się, że nasza społeczność szkolna angażowała się w akcję i dzięki waszej ofiarności mogliśmy przygotować 28 świątecznych paczek dla rodzin z naszego środowiska. Mamy nadzieję, że sprawiliśmy radość na Święta Bożego Narodzenia. Za przynoszone dary w postaci produktów spozywczych i artykułów chemicznych darczyńcy otrzymywali symboliczne serduszka wdzięczności, które znalazły się na plakacie - cieszą oczy i radują serca. Ogółem zostało wydanych 796 serduszek. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za udział w akcji "Wesoła Gwiazdka 2017". Dla najbardziej zaangażowanych klas były dyplomy i słodkości.

Nagrodzone klasy:

klasa "0"