"I Ty zaraź się pasją ..." Nasz Szymon zdobywa kolejne tytuły w zapasach!

Po serii wakacyjnych treningów w Klubie Sportowym "Tyszowce-Pogoń" uczeń klasy II a gimnazjum Szymon Wlaź jest w bardzo dobrej formie. We wrześniu kilkakrotnie uczestniczył w zawodach w różnych miejscach w Polsce i zdobył 4 medale.

Są to znaczące osiągnięcia:

• I miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Zapasach w kat. do 59 kg;
  • III miejsce w Turnieju Ogólnopolskim w Zapasach w Warszawa-Białołęka;
  • III miejsce w Mistrzostwach Międzywojewódzkich w Zapasach w Piotrkowie Trybunalskim;
  • II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Zapasach w stylu wolnym w Rzeszowie.

Dziekujemy Szymonie za za medale i jesteśmy dumni z Twoich sukcesów. Życzymy ciągłego rozwoju i nowych osiągnięć w sporcie i nauce.

tekst i zdjęcia: Joanna Reder

Opublikowano: 05 października 2017 21:42