Natura w obiektywie

Uczniowie klasy II c naszego gimnazjum – Oliwia Łoś i Mateusz Krupa – stypendyści Marszałka Województwa Lubelskiego, zorganizowali wystawę fotograficzną pt. „Natura w obiektywie”. Opiekun dydaktyczny projektu: M. Maciejewska.
Uczniowie ci pracowali na zajęciach pozalekcyjnych, rozwijając swoje zainteresowania otaczającą nas przyrodą. Jednym z działań które były zaplanowane do realizacji, było właśnie zorganizowanie wystawy fotograficznej, która jest umiejscowiona na holu szkolnym, przedstawia piękne okazy organizmów żywych występujących w naszej okolicy i cieszy oko wszystkich uczniów. Autorem zdjęć jest Mateusz Krupa.

Tekst: M. Maciejewska

Opublikowano: 24 czerwca 2017 18:22