Dzień Kobiet

Serce kobiety to labirynt subtelności…” (M. Twain)

Dzisiejszy dzień jest szczególny. W związku ze Świętem Kobiet męska część naszej szkoły przygotowała część artystyczną, w której zaprezentowała różne typy mężczyzn: począwszy od rolników, poprzez elegantów, biznesmenów, chłopaków do wzięcia, mężczyzn fitness, ze służb specjalnych, dresiarzy, mundurowych, aż po plażowiczów. Panie mogły wyrażać aprobatę poprzez gromkie brawa dedykowane swoim faworytom.

Nie obyło się również bez kwiatów i życzeń skierowanych w stronę Wójt Gminy Mircze - M. Małyszek, przewodniczącej Rady Rodziców - U. Łukaszczyk, pań nauczycielek, woźnych, kucharek, opiekunek i uczennic.

tekst A. Zawadzka-Starenga, zdjęcia K. Strupieniuk

Opublikowano: 10 marca 2017 14:10