Czy wiecie, że…

Uczeń naszej szkoły – Szymon Wlaź (kl. I a gimnazjum) bardzo dobrze radzi sobie w zapasach i ma znaczące osiągnięcia w tym sporcie. Jego przygoda z zapasami rozpoczęła się już w szkole podstawowej i trwa nadal. Szymon może pochwalić się licznymi sukcesami. Wśród nich jest zdobycie I miejsca o Puchar Polski (Tyszowce – 14.11.2016 r.) Swoje wyniki uczeń zawdzięcza treningom w Klubie Sportowym „POGOŃ TYSZOWCE” oraz własnej pasji i pracy. Ostatnio, 18.02.2017 r. Szymon uczestniczył w zawodach w Potoczku i zajął I miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodzików w Zapasach.

Cieszymy się z sukcesów naszego ucznia, gratulujemy i życzymy kolejnych medali na podium. Szymon! Trzymamy kciuki.

Tekst i zdjęcia: J. Reder

Opublikowano: 27 lutego 2017 20:13