Klasa

IA

Gimnazjum im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

wychowawca klasy

Wychowawca

Joanna Reder

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Chemia

Danuta Smyk
Pracownia chemiczna- sala nr 24
08:55 - 09:40

Język angielski j. angielski, j. angielski, j, rosyjski- grupy

09:50 - 10:35

Wych- fizyczne

10:45 - 11:30

Język angielski j.angielski, informatyka, j. rosyjski- grupy

11:50 - 12:35

WDŻ

Pracownia biologiczna- sala nr 13
12:45 - 13:30

Geografia

Krystyna Mazur
Pracownia geograficzna- sala nr 22
13:40 - 14:25

Język rosyjski informatyka, j. rosyjski- grupy

Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Biologia

Pracownia biologiczna- sala nr 13
08:55 - 09:40

Fizyka

Mirosława Pukaluk
Pracownia fizyczna- sala nr 19
09:50 - 10:35

Wych- fizyczne

10:45 - 11:30

Historia

Dariusz Smoll
11:50 - 12:35

Matematyka

Bożena Frąk
12:45 - 13:30

Język polski

Anna Zawadzka-Starenga
13:40 - 14:25

Język rosyjski

Joanna Reder
Pracownia językowa- sala nr 9
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Biologia

Pracownia biologiczna- sala nr 13
08:55 - 09:40

Wych- fizyczne

09:50 - 10:35

Matematyka

Bożena Frąk
10:45 - 11:30

Religia

29
11:50 - 12:35

Język polski

Anna Zawadzka-Starenga
Centrum multimedialne- sala nr 32
12:45 - 13:30

Plastyka

Dorota Smoll
13:40 - 14:25

Historia

Dariusz Smoll
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Matematyka

Bożena Frąk
08:55 - 09:40

Religia

29
09:50 - 10:35

Chemia

Danuta Smyk
Pracownia chemiczna- sala nr 24
10:45 - 11:30

Język polski

Anna Zawadzka-Starenga
Centrum multimedialne- sala nr 32
11:50 - 12:35

Geografia

Krystyna Mazur
Pracownia geograficzna- sala nr 22
12:45 - 13:30

Godz wychowawcza

Anna Zawadzka-Starenga
Centrum multimedialne- sala nr 32
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język angielski j.angielski, informatyka, j. rosyjski- grupy

08:55 - 09:40

Język angielski j. angielski, j, angielski, j. rosyjski- grupy

09:50 - 10:35

Wych- fizyczne

10:45 - 11:30

Muzyka

Rafał Piwkowski
11:50 - 12:35

Matematyka

Bożena Frąk
12:45 - 13:30

Język polski

Anna Zawadzka-Starenga
Centrum multimedialne- sala nr 32

Wszelkie prawa zastrzeżone © Publiczna Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w Mirczu

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi. Stefan Wyszyński
Zaszyfrowany adres tej strony