Klasa

IB

Gimnazjum im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

wychowawca klasy

Wychowawca

Bożena Frąk

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język polski

Anna Zawadzka-Starenga
Centrum multimedialne- sala nr 32
08:55 - 09:40

Język angielski j. angielski, j, angielski, j. rosyjski- grupy

09:50 - 10:35

Wych- fizyczne

10:45 - 11:30

Język angielski j.angielski, informatyka, j. rosyjski- grupy

11:50 - 12:35

Godz wychowawcza

Krystyna Mazur
Pracownia geograficzna- sala nr 22
12:45 - 13:30

Matematyka

Bożena Frąk
13:40 - 14:25

Język rosyjski informatyka, j. rosyjski- grupy

Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Religia

29
08:55 - 09:40

Biologia

Pracownia biologiczna- sala nr 13
09:50 - 10:35

Wych- fizyczne

10:45 - 11:30

Matematyka

Bożena Frąk
11:50 - 12:35

Historia

Dariusz Smoll
12:45 - 13:30

Chemia

Danuta Smyk
Pracownia chemiczna- sala nr 24
13:40 - 14:25

Język rosyjski

Joanna Reder
Pracownia językowa- sala nr 9
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Matematyka

Bożena Frąk
08:55 - 09:40

Wych- fizyczne

09:50 - 10:35

Religia

29
10:45 - 11:30

Język polski

Anna Zawadzka-Starenga
Centrum multimedialne- sala nr 32
11:50 - 12:35

Historia

Dariusz Smoll
12:45 - 13:30

Geografia

Krystyna Mazur
Pracownia geograficzna- sala nr 22
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Biologia

Pracownia biologiczna- sala nr 13
08:55 - 09:40

Fizyka

Mirosława Pukaluk
Pracownia fizyczna- sala nr 19
09:50 - 10:35

Geografia

Krystyna Mazur
Pracownia geograficzna- sala nr 22
10:45 - 11:30

WDŻ

Pracownia biologiczna- sala nr 13
11:50 - 12:35

Język polski

Anna Zawadzka-Starenga
Centrum multimedialne- sala nr 32
12:45 - 13:30

Plastyka

Dorota Smoll
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język angielski j.angielski, informatyka, j. rosyjski- grupy

08:55 - 09:40

Język angielski j. angielski, j, angielski, j. rosyjski- grupy

09:50 - 10:35

Wych- fizyczne

10:45 - 11:30

Matematyka

Bożena Frąk
11:50 - 12:35

Muzyka

Rafał Piwkowski
12:45 - 13:30

Chemia

Danuta Smyk
Pracownia chemiczna- sala nr 24
13:40 - 14:25

Język polski

Anna Zawadzka-Starenga
Centrum multimedialne- sala nr 32

Wszelkie prawa zastrzeżone © Publiczna Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w Mirczu

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi. Stefan Wyszyński
Zaszyfrowany adres tej strony