Klasa

IIA

Gimnazjum im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

wychowawca klasy

Wychowawca

Anna Pakuła

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Wych- fizyczne

08:55 - 09:40

Biologia

Pracownia biologiczna- sala nr 13
09:50 - 10:35

Język angielski j. angielski, j. rosyjski, j. angielski- grupy

10:45 - 11:30

Język polski

Halina Guzina
11:50 - 12:35

Fizyka

Mirosława Pukaluk
Pracownia fizyczna- sala nr 19
12:45 - 13:30

Matematyka

Bożena Frąk
13:40 - 14:25

WOS

Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Historia

Dariusz Smoll
Pracownia geograficzna- sala nr 22
08:55 - 09:40

Język polski

Halina Guzina
09:50 - 10:35

Matematyka

Bożena Frąk
10:45 - 11:30

Chemia

Danuta Smyk
Pracownia chemiczna- sala nr 24
11:50 - 12:35

Wych- fizyczne

12:45 - 13:30

Język angielski j. angielski, j, angielski, j. rosyjski- grupy

Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język polski

Halina Guzina
08:55 - 09:40

WDŻ

Pracownia biologiczna- sala nr 13
09:50 - 10:35

Wych- fizyczne

10:45 - 11:30

Język angielski j. angielski, j, angielski, j. rosyjski- grupy

11:50 - 12:45

Religia

29
12:45 - 13:30

Fizyka

Mirosława Pukaluk
Pracownia fizyczna- sala nr 19
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Matematyka

Bożena Frąk
08:55 - 09:40

Język angielski j.angielski, informatyka, j. rosyjski- grupy

09:50 - 10:35

Język angielski j. angielski, j, angielski, j. rosyjski- grupy

10:45 - 11:30

Język polski

Halina Guzina
11:50 - 12:35

Język polski

Halina Guzina
12:45 - 13:30

Godz wychowawcza

Danuta Smyk
Pracownia chemiczna- sala nr 24
13:40 - 14:25

Religia

29
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Historia

Dariusz Smoll
Pracownia historyczna- sala nr 8
08:55 - 09:40

Geografia

Krystyna Mazur
Pracownia geograficzna- sala nr 22
09:50 - 10:35

Język angielski j.angielski, informatyka, j. rosyjski- grupy

10:45 - 11:30

Wych- fizyczne

11:50 - 12:35

Zajęcia artystyczne

Dorota Smoll
12:45 - 13:30

Zajęcia techniczne

Mirosława Pukaluk
Pracownia fizyczna- sala nr 19

Wszelkie prawa zastrzeżone © Publiczna Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w Mirczu

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi. Stefan Wyszyński
Zaszyfrowany adres tej strony